1983 dan bu yana, inşaat sektöründe yürüttüğümüz mesleki birikim ve tecrübelerimizi 2002 itibariyle, uzmanlık alanlarımızdan olan, çatı kaplama ve izolasyon işleri doğrultusunda sürdürmekteyiz.Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda malzeme ve uygulama açısından yüksek kalite, estetik bir konfor ve görünüm, dünya standartlarında çözüm üreten, garantili uygulama gerçekleştiren çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalarımızı yine sektörün öncü yalıtım ürünleri üreticileri ile işbirliği içinde kalarak gerçekleştirmekteyiz. Bu çerçevede, ÇATI KAPLAMA ve İZOLASYON işlerindeki uzmanlığımızı nitelikli ürün-nitelikli iş- memnun müşteri üçlüsü ile birleştirerek bu hedefte başarılı ve uzun ömürlü sonuçlar alarak yola devam etmekteyiz.

Bir yapıyı göze alacak şekilde en iyi ve görkemli şekilde gösteren şey o yapının çatısıdır. Çatı aynı temel izolasyonu yani bohçalama kadar önemlidir. Uygulaması yanlış yapılan ya da su ve ısı izolasyonu yapılmayan çatılar ilerleyen zamanlarda çok büyük sorunları da beraberinde getirmektedir. Çatıların su izolasyonu yapılırken aynı zamanda ısı izolasyonu da yapılmalıdır. Çünkü yapıda ısının %30’u çatıdan kaybolmaktadır. Firmamız çatılarda hem ısı hem de su izolasyonu sağlayarak yazları serin kışları sıcak bir ortamı sizin kullanımınıza sunuyor.

Doğru ürünün, doğru çatıda kullanılmasını nedenli önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, çatı malzemeleri portföyümüzü olabildiğince geniş tutmaya özem gösteriyor ve sizlere bu doğrultuda da hizmet sunmayı bir borç biliyoruz. Çözümlerin ayrıntılarda saklı olduğunu, ayrıntılarında bir farklılık göstergesi olduğunu biliyoruz.

Firmamız dekoratif ve klasik anahtar teslim (malzemesi ve işçiliği bize ait) çatı işi yapmaktadır. Firmamız ahşap ve çelik iskelet çatıların üzerine kiremit, shingle, arduaz ve saç kaplama uygulaması yapımında ismini duyurmuş bir firmadır. Ayrıca anahtar teslim (malzemesi ve işçiliği bize ait) çatıların yapımının yanında daha önce yapılmış olan çatıların kiremit aktarımı, kaplaması ve izolasyonunu da yapmaktadır.

Ahşap ve Çelik Kamelya – Pergole Sistemleri

Yapıları daha güzel ve değerli kılmak bizim en önemli misyonumuzdur. Bu nedenle yapıları daha güzel ve çekici kılmak, insanların rahat olmasını düşünerek; yapıları modern ve klasik tarzda dekore etmek, elinizdeki mimari projede yer alan ahşap ve çelik dekorasyonları tecrübeli bir kadroya yeniletmek isterseniz Onur İnşaat dekoratif kamelya ve pergola sistemleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca bu işi sipariş üzerine istediğiniz yere hazır monte edilebilecek şekilde yapmaktayız.

Paylaş ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.